Choose Language: AT / BE / CHDE / CHFR / CHIT /CZ / DE / DK / EN / ES / FI / FR / IT / NL / NO / PL / PT / SE
landing-page-pl.png

Czym jest Cisco Meraki?

W pełni zarządzane w chmurze rozwiązanie komunikacji sieciowej:

Cisco Meraki to kompleksowe, zarządzane w chmurze rozwiązanie do obsługi komunikacji sieciowej, obejmujące sieć bezprzewodową, przełączniki, zabezpieczenia, kamery monitorujące, optymalizację sieci WAN oraz MDM z możliwością centralnego zarządzania za pośrednictwem sieci internetowej, przy użyciu jednego pulpitu. Rozwiązanie Meraki łączy zintegrowane elementy sprzętowe, oprogramowanie oraz usługi. Ta łatwa w obsłudze architektura w chmurze ułatwia rozwiązywanie problemów z nowymi klientami oraz obniżenie kosztów operacyjnych, jednocześnie stawiając firmę na pozycji eksperta w nowym i ekscytującym świecie komunikacji sieciowej w chmurze.
 
Image

Lider w branży rozwiązań komunikacji sieciowej w chmurze:

To najszybciej rozwijająca się jednostka biznesowa firmy Cisco, z szacowanymi obrotami rocznymi wynoszącymi 1 mld USD (10-krotny wzrost od momentu przejęcia w 2012 r.). Obecnie na całym świecie działa ponad 450 000 aktywnych sieci bazujących na rozwiązaniach Meraki, obsługujących dziesiątki milionów podłączonych do nich urządzeń.

Tech Data ułatwia uzyskanie produktów i licencji Cisco Meraki dzięki całodobowemu internetowemu systemowi zamówień InTouch. Pomaga to w szybszym generowaniu dochodów.Image

Dlaczego warto rozwijać sprzedaż rozwiązań Meraki?

  • Szybkie i łatwe w sprzedaży
  • Wyjątkowe upusty związane z rejestracją transakcji
  • Szybki przyrost grona potencjalnych klientów
  • Przyjazny zespół pomocy technicznej, szybko reagujący na zgłoszenia
  • Możliwość obsługi Managed Services

Twoje zasoby umożliwiające rozwój skutecznego programu sprzedaży rozwiązań Meraki

Certyfikacja i usługi wprowadzające udostępniane przez Cisco

Certyfikacja i usługi wprowadzające udostępniane przez Cisco

Szkolenia dotyczące rozwiązań Meraki

Szkolenia dotyczące rozwiązań Meraki

Strumień zysków

Strumień zysków

Rynki wertykalne

Rynki wertykalne
Z pomocą firmy Tech Data możesz zostać zarejestrowanym sprzedawcą produktów i usług Cisco. Twój lokalny zespół Tech Data/MBA zapewni Ci wprowadzenie i pomoc na najwyższym poziomie, umożliwiając sprawne rozpoczęcie działalności jako sprzedawca produktów i usług Cisco. Zespół oferuje ekspercką wiedzę na temat wszystkich aspektów programów, procesów i programów partnerskich Cisco, a także porady dotyczące szkoleń, specjalizacji i rozwoju działalności.

Po wprowadzeniu i zarejestrowaniu nowi partnerzy firmy Cisco muszą zapoznać się z wymogami dotyczącymi rejestrowania potencjalnych transakcji związanych z rozwiązaniami Meraki na internetowej platformie CCW firmy Cisco.

Ponadto aby móc dokonywać transakcji dotyczących rozwiązań Cisco Meraki, partnerzy muszą uzyskać status certyfikacji Select. Aby ułatwić im spełnienie tego wymogu, Tech Data organizuje tzw. „Select Bootcamp's”, wspierające partnerów w uzyskaniu certyfikacji Select. Aby uzyskać informacje o terminach Select Bootcamp organizowanych lokalnie przez firmę Tech Data, odwiedź witrynę www.techdata.pl lub skontaktuj się z nami pod adresem E-MAIL
katarzyna.furmanczyk@techdata.pl

Zarejestruj się tutaj w portalu dla partnerów http://merakipartners.com/RegistrationForm
Firma Tech Data oferuje szkolenia „360 Meraki”, poruszające między innymi kwestie pozycjonowania i instalowania rozwiązań Meraki. Harmonogram szkoleń „360 Meraki” można uzyskać od lokalnego zespołu Tech Data.

Najbliższe webinaria wprowadzające do rozwiązań Meraki (hostowane), jak również poprzednie zarejestrowane sesje można obejrzeć pod następującym adresem: https://meraki.cisco.com/webinars

Certyfikowany partner w zakresie rozwiązań komunikacji sieciowej Meraki (CMNA). Zarejestruj się tutaj, aby wziąć udział w najbliższych praktycznych, jednodniowych zajęciach: http://merakipartners.com/apex/CMNASessions (wymagane zalogowanie się do portalu dla partnerów Meraki, szczegółowe informacje znajdują się powyżej)

Jeśli jesteś już partnerem CMNA, możesz skorzystać z 90-minutowego przypominającego szkolenia: http://merakipartners.com/apex/CMNARefreshSessions (wymagane zalogowanie się do portalu dla partnerów Meraki). Pomoże Ci ono odświeżyć i uaktualnić wiedzę na temat produktu, a także odnowić licencje na wyposażenie promocyjne udostępnione po odbyciu pierwszego szkolenia.

Szkolenie dotyczące zwiększania sprzedaży — kliknij tutaj, aby zarezerwować udział w szkoleniu.
Firma Cisco może Ci również pomóc w generowaniu zysków w związku z rozwiązaniami Meraki. Za pośrednictwem następującej usługi (dostępnej jedynie dla partnerów Meraki) partnerzy mogą kontaktować się z zainteresowanymi użytkownikami końcowymi, przesyłając im wertykalnie konkretne treści. Partnerzy mogą korzystać z szablonów wiadomości e-mail, aby zapraszać owych użytkowników końcowych na sesje szkoleniowe organizowane przez firmę Cisco. Partnerom zostaną nadane unikatowe kody referencyjne umieszczone w łączach z zaproszeniami, co pozwoli firmie Cisco monitorować, działania których partnerów skutkowały udziałem poszczególnych użytkowników końcowych w sesjach szkoleniowych. Takie rozwiązanie sprawdziło się już jako bardzo skuteczna metoda generowania strumienia zysków dla niektórych z naszych partnerów sprzedających aktywnie rozwiązania Meraki.
Rozwiązania Cisco Meraki odnoszą sukcesy w wielu branżach, jednak szczególne zainteresowanie odnotowano na wertykalnych rynkach związanych z branżą handlu detalicznego, edukacji, opieki zdrowotnej oraz turystyki.

Odwiedź witrynę zawierającą szczegółowe informacje na temat rynków wertykalnych oraz analizy przypadków:

Retail            

Produkt - #FULLSTACK

Pamiętaj, aby wykorzystać pełną ofertę rozwiązań Meraki do zmaksymalizowania swoich zyskówSieć bezprzewodowa (MR)

Sieć bezprzewodowa (MR)
11 modeli
Sieć multigigabitowa
802.11ac

Kamery monitorujące (MV)

Kamery monitorujące (MV)
Wewnętrzne/zewnętrzne
Rejestracja obrazu w rozdzielczości HD

Meraki Insight

Meraki Insight
Rozwiązanie Meraki Insight pomaga administratorom IT
optymalizować obsługę użytkowników końcowych.

Przełączniki (MS)

Przełączniki (MS)
11 modeli
Porty 16-48 GE

Menedżer systemów (SM)

Menedżer systemów (SM)
Przenośna obsługa zarządzania.
Bezpłatna wersja demonstracyjna dostępna tutaj
 

Funkcje zabezpieczeń i sieć WAN (MX)

Funkcje zabezpieczeń i sieć WAN (MX)
8 modeli
50-10.000 urządzeń klienckich
Prędkość do 1 Gb/s

Meraki Wireless Health (MWH)

Meraki Wireless Health (MWH)

Rozwiązanie Wireless Health
upraszcza optymalizację sieci bezprzewodowej.

Meraki GO/Enterprise

Meraki GO/Enterprise
na skalę Twojej działalności!
Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Meraki, poziomów rejestracyjnych Cisco, platformy CCW itp....

SKONTAKTUJ SIĘ Z LOKALNYM ZESPOŁEM TECH DATA

+48 22 54 79 529